Reklamı Kapat

ÖZET

Kösem Sultan dizisinin 1. bölümünde hanedanın genç padişahı I. Ahmed’in tahta çıkış serüveni konu edilecek. Babasının ani ölümü ile tahta çıkarılan Sultan Ahmed yeniçeriler önüne ilk kez çıkacağı an çok heyecanlanır, fakat Derviş Mustafa ona cesaret verir. Öte yandan Halime Sultan ve Safiye Sultan tedirgindir. Zira tahta çıkan padişah kardeşlerin öldürmekle yükümlüdür. Fakat Sultan Ahmed kardeşini öldürmeye kıyamaz ve Şehzade Mustafa’nın canını bağışlar.

Sultan Ahmed tahta çıkınca Safiye Sultan ona hediye etmek üzere tabloda beğendiği kızı getirmelerini emreder. Sultan Ahmed karşısında tabloda görüp aşık olduğu Anastasia’yı görünce şaşkına döner.

Halime Sultan ise Şahin Giray’la iş birliği yapar ve Sultan Ahmed’i öldürmelerine yardımcı olmak ister, böylece taht üzerinde oğlu Şehzade Mustafa hak iddia edebilecektir. Fakat Şahin Giray da farklı düşünceler içindedir. Sultan Ahmed’i öldürdükten sonra Şehzade Mustafa’yı da öldürüp tahta kendisi geçmek istemektedir.

Dizide bizi başka ne gibi gelişmeler bekliyor, izleyip göreceğiz.

Kösem Sultan 1. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı olan Kösem Sultan dizisi Kasım ayında Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kösem Sultan dizisinin tanıtım fragmanları yayınlandı.

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Kösem Sultan 1. bölüm ne zaman? Kösem Sultan dizisi ilk bölümüyle 12 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

Kösem Sultan dizisi çok yakında Star TV ekranlarında. Kösem Sultan dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Kösem Sultan 1. Bölüm fragmanı izle,

kosemsultanizleorg-kosem-sultan-1-bolum-7fragmani-izle
kosemsultanizleorg-kosem-sultan-1-bolum-6fragmani-izle

kosemsultanizleorg-kosem-sultan-1-bolum-4fragmani-izle

kosemsultanizleorg-kosem-sultan-1-bolum-fragmani-izle