Reklamı Kapat

Kösem Sultan 18. Bölüm fragmanı izle

Handan Sultan Kösem’i yaralamıştır, bunun üzerine köşeye sıkışır. Hümaşah Sultan Kösem’i yaralı görünce olanları Sultan Ahmed’e anlatır. Ahmed Kösem için endişelenir ve kendisine gelmesini bekler.

Kösem Handan Sultan’ı tehdit eder ve bildiklerini Sultan Ahmed’e söyleyeceğini anlatır. Eğer Handan Sultan Derviş’in sultan katili olduğunu anlatmazsa Sultan Ahmed’e bizzat kendisi anlatacaktır. Handan ise Kösem’e boyun eğmemeye kararlıdır, Derviş Paşa ile iş birliği yaparak bu sırrı bilen herkesi öldürme kararı alırlar.

Bülbül kayıp şehzadenin İskender olduğunu öğrenince bu haberi Safiye Sultan’a mektupla bildirmek ister ve mektubu Hümaşah Sultan ile yollar. Hümaşah yolda mektubu açıp okur ve yanı başındaki kişinin öz kardeşi olduğunu öğrenince şok olur.

İskender ise ailesini öğrenmek için gittiğinde Selahaddin Dede’nin öldüğünü görür ve ailesini bulmanın artık imkansız olduğunu düşünür.

Ahmed Kösem ile validesini barıştırmak için ikisini yemeğe çağırır. Fakat Kösem orada Handan Sultan’ı köşeye sıkıştırır ve Handan Sultan Derviş’in babasının katili olduğunu söylemek zorunda kalır. Ahmed duydukları karşısında derinden sarsılır. Babası gibi görüp sevdiği ve çok güvendiği Derviş’in öldürülmesi emrini mi verecek, yoksa Derviş’i affedecek midir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. Bölüm Fragmanı izle

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisinin 18. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. bölümüyle 10 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-17-bolum-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle