Reklamı Kapat

Kösem Sultan 19. Bölüm fragmanı izle

Sultan Ahmed babasını öldüren Derviş Paşa’nın ölüm emrini verir ve Derviş’i bizzat kendisi öldürür. Handan Sultan gizlice Derviş’in yasını tutar, fakat Halime Sultan yine boş durmaz ve Handan Sultan’ı Derviş Paşa ile yaşadığı gizli aşkı açıklamakla tehdit eder. Derviş Paşa’nın ölümünden sonra Ahmed vezir-i azamlık görevini Kuyucu Murat Paşa’ya verir.

Hümaşah İskender’in kardeşi olduğunu öğrenmiştir ve İskender’le yakınlık kurmaya başlar, Zülfikar ise bu yakınlaşmayı fark eder ve yanlış anlar. Hümaşah bu bilgiyi şimdilik Safiye Sultan’a söylemeyecek, zamanı geldiğinde annesine açıklayacaktır.

Dilruba Sultan Derviş ile Handan Sultan’ın aşkını Ahmed’e anlatır ve bu söylentiyi Kösem’den duyduğunu söyler. Ahmed Kösem’e gelip durumu sorar, Kösem böyle bir şey olmadığını söyleyerek valide sultanı korumak ister. Fakat Handan Sultan da gizli aşkını Ahmed’in öğrendiğini duyunca zehir içerek intihar eder. Ahmed validesinin yanına gitse de onu ölümün pençesinden kurtaramaz ve annesinin ölümünden Ahmed çok etkilenir.

Handan Sultan’ın ölümünden sonra Ahmed haremin idaresini Hümaşah Sultan’a bırakarak Edirne Sarayı’na gidip kafa dinlemek ister. Hümaşah Sultan’ın haremin idaresini almasıyla Kösem bir hayli huzursuz olur.

Ahmed Kösem ve şehzadelerini de sarayda bırakıp Edirne Sarayı’na gider. Kösem ise Ahmed’i yalnız bırakmak istemez ve o da peşinden gider. Hacı Ağa da Kösem’i yalnız bırakmak istemez. Kösem yolda kendisine kurulan tuzağa düşer ve Kösem kaçırılır. Kösem’i kim kaçırmıştır?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 19. Bölüm Fragmanı izle

Dizinin 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi hakkında yeni gelişmeler sitemizde yer alacaktır.

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisinin 19. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Muhteşem Yüzyıl Kösem 19. bölümüyle 24 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-19bolum-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle