Reklamı Kapat

Kösem Sultan 20. Bölüm izle Kösem Sultan 31 Mart 2016 izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 31 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (20. Bölüm) : Kösem’in Edirne’ye giderken kaçırıldığını öğrenen Sultan Ahmed soluğu Kız Kulesi’nde alır ve Safiye Sultan’dan Kösem’in yerini öğrenmek ister, zira Kösem’i onun kaçırttığından emindir. Safiye Sultan ise Ahmed’den başka bir istekte bulunur.

Kösem eşkıyaların elinde iken kendisini kimin kaçırttığını öğrenir. Kaçmaya çalışırken ölümle burun buruna gelir.

Hümaşah Sultan’ın kocası Hasan Paşa Mısır’dan çıkagelir, fakat Hasan Paşa’nın boşanma davasından haberi yoktur, o karısını alıp geri Mısır’a dönmek için gelmiştir. Boşanma konusunu öğrenince Hümaşah Sultan’ı bildiklerini anlatmakla tehdit eder. Eğer gelmezse yaptığı kirli işleri Sultan Ahmed’e anlatacaktır.

Şehzade Mustafa tutulduğu yerde hastalanmıştır, Halime oğlunun hasta olduğunu duyunca hemen onu görmek için Hümaşah Sultan’a gider, fakat Hümaşah Sultan izin vermez. Halime Sultan Hacı Ağa’nın yardımıyla oğlunu görmeyi başarır.

Ahmed Safiye Sultan’ın Kız Kulesi’nden çıkarılarak Eski Saray’da tutsaklığının devam etmesine izin verir ve Safiye Sultan eski sarayda yerini alır. Bu sırada Bülbül ve Hümaşah Sultan kayıp şehzadenin İskender olduğunu Safiye Sultan’a söyler.

Ahmed ve İskender Kösem’in izini bulurlar ve onu kurtarmaya giderler, İskender eşkıyalardan biri tarafından yaralanır. Kösem payitahta döndüğünde kendisini kaçırtan kişinin Hümaşah Sultan olduğundan şüphelenerek ondan kurtulma planları yapar ve Hasan Paşa ile iletişime geçer. Hasan Paşa her şeyin yazılı olduğu defteri Kösem’e verir. Kösem de bu defteri Hümaşah Sultan’a karşı kullanarak onun saraydan gitmesini ister.

Kösem Hümaşah Sultan’ın gitmesiyle saray idaresini ele alır ve artık saray idaresi artık kendisindedir. Kösem gittikçe güçlenmektedir. Şehzade Mustafa ise artık yavaş yavaş delirme emareleri göstermeye başlar.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, heyecan dolu yeni bölümüyle Star’da…

Star Tv’nin sevilen dizisinin 20. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 31 Mart Perşembe Star TV ekranlarında. Kösem Sultan dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 20. bölüm izle, Kösem Sultan Son Bölüm izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan20bolum-izle-son-bolum-izle