Reklamı Kapat

Kösem Sultan 21. Bölüm fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem 21. Bölüm Fragmanı izle

Dizinin yeni bölümünde zaman atlaması yaşanarak birkaç yıl sonrası yaşanan gelişmeler yer alacak. Dizinin yeni bölümünde Kösem haremin idaresini ele almıştır ve yeni bir düzen getirmiştir. Sultanahmet Camii de tamamlanmış ve Sultan Ahmed camii ile payitahtı taçlandırmıştır. Bu sırada şehzadeler de büyümüştür, taht savaşlarının başlaması için zemin hazırdır.

Safiye Sultan sessiz sedasız Kösem’in büyümesini izlemiştir, fakat onun iktidarını bitirmek için de çalışmalarına devam etmiştir. Bu süre zarfında Sultan Ahmed için de yeni bir cariye yetiştirmiştir, fakat bu cariye saray haremindeki kızlardan değil, dışarıdan biridir.

Safiye Sultan öte yandan İskender’i tahta çıkarmak için de zemin hazırlar, bu sırada kayıp şehzadenin İskender olduğunu sürpriz bir isim daha öğrenir.

Yıllardır odasında tek başına tutulan Şehzade Mustafa uzun yıllar sonra ilk kez odasından çıkarılır, hareme getirilir. Mustafa bu ortama ayak uyduramaz. Halime Sultan ve Dilruba Şehzade Mustafa’nın akli dengesinin bozulduğunu fark ederler ve onu korumak için büyük bir hata yaparlar.

Sultan Ahmed ise hem Kösem hem de şehzadeleri ile bir arada olduğundan dolayı çok mutlu ve huzurludur. Fakat bu mutlu aile tablosunun bozulmasına az bir süre kalmıştır. Şehzadeleri Osman ile Mehmed arasında taht için çekişmeler başlar.

Saraya geri dönen Hümaşah Sultan İskender ile yakından ilgilenmektedir, bu yakınlıkla etrafındaki kişilerin aklında şüphe oluşturur.

Dizinin 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi hakkında yeni gelişmeler sitemizde yer alacaktır.

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisinin 21. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Muhteşem Yüzyıl Kösem 21. bölümüyle 7 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-21-bolum-3-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-21-bolum-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-21-bolum-2-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle