Reklamı Kapat

Kösem Sultan 22. Bölüm fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı izle

Safiye planlarına devam eder ve Kösem’i yalnız bırakmaya çalışır, Kösem’e biat edenlerin ona yüz çevirmesini amaçlar. Kim Kösem’in yanında yer alırsa ona bedelini ödetecektir.

Saraya getirilen Yasemin Hatun Sultan Ahmet’in ilacına zehir katmıştır ve onu yavaş yavaş zehirlerler. Yasemin Hatun’u sarayda zor günler bekler. Cennet onu sıkıştırır ve Kösem’in huzuruna çıkarır. Yasemin’in Sultan Ahmet’i öldürmek için geldiğini düşünmektedir. Bu durum Kösem ile Ahmet’in arasını açar.

Zülfikar İskender’in bir şehzade olduğunu öğrenince ne yapacağını bilemez, bu durum onu oldukça rahatsız eder, rüyasında bile Sultan Ahmet’in ölüp İskender’in tahta çıktığını görür ve bundan etkilenir. Zülfikar yaşananlardan sonra Safiye Sultan’ın karşısına çıkar ve onu tehdit eder. Eğer İskender’i tahta çıkarmaya çalışırsa İskender’i kaybedeceğini söyler. Safiye Sultan kızının Zülfikar’a her şeyi anlattığını anlar.

Sultan Ahmet’in büyük bir heyecanla beklediği Sultanahmet Camii açılır ve açılış gününde Sultan Ahmet yanında Şehzade Mustafa’yı da götürmek ister. Halime oğlunun hastalığının ortaya çıkmasından endişelenir.

Dilruba kardeşi Mustafa’nın geleceği için büyük bir hamle yapar ve Davut Paşa’ya evlenme teklif eder. Davut Paşa onunla evlenmeyi seve seve kabul eder. Şehzade Mustafa ise buhranlı günler geçirmektedir, Pinhan Ağa’nın telkinleri ile Sultan Ahmet’i öldürmeye niyetlenir.

Dizinin 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi hakkında yeni gelişmeler sitemizde yer alacaktır.

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisinin 22. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. bölümüyle 14 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-22-bolum-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle