Reklamı Kapat

Kösem Sultan 22. Bölüm izle Kösem Sultan 14 Nisan 2016 izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 14 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (22. Bölüm) : Safiye planlarına devam eder ve Kösem’i yalnız bırakmaya çalışır, Kösem’e biat edenlerin ona yüz çevirmesini amaçlar. Kim Kösem’in yanında yer alırsa ona bedelini ödetecektir.

Saraya getirilen Yasemin Hatun Sultan Ahmet’in ilacına zehir katmıştır ve onu yavaş yavaş zehirlerler. Yasemin Hatun’u sarayda zor günler bekler. Cennet onu sıkıştırır ve Kösem’in huzuruna çıkarır. Yasemin’in Sultan Ahmet’i öldürmek için geldiğini düşünmektedir. Bu durum Kösem ile Ahmet’in arasını açar.

Zülfikar İskender’in bir şehzade olduğunu öğrenince ne yapacağını bilemez, bu durum onu oldukça rahatsız eder, rüyasında bile Sultan Ahmet’in ölüp İskender’in tahta çıktığını görür ve bundan etkilenir. Zülfikar yaşananlardan sonra Safiye Sultan’ın karşısına çıkar ve onu tehdit eder. Eğer İskender’i tahta çıkarmaya çalışırsa İskender’i kaybedeceğini söyler. Safiye Sultan kızının Zülfikar’a her şeyi anlattığını anlar.

Sultan Ahmet’in büyük bir heyecanla beklediği Sultanahmet Camii açılır ve açılış gününde Sultan Ahmet yanında Şehzade Mustafa’yı da götürmek ister. Halime oğlunun hastalığının ortaya çıkmasından endişelenir.

Şehzade Osman meydanda gezintiye çıktığı sırada esir pazarında bir kız dikkatini çeker ve onu alıp saraya getirir. Kızı gören Şehzade Mehmet aşık olur ve iki kardeşin arası bir kez daha açılır.

Dilruba kardeşi Mustafa’nın geleceği için büyük bir hamle yapar ve Davut Paşa’ya evlenme teklif eder. Davut Paşa onunla evlenmeyi seve seve kabul eder. Şehzade Mustafa ise buhranlı günler geçirmektedir, Pinhan Ağa’nın telkinleri ile Sultan Ahmet’i öldürmeye niyetlenir.

Yasemin Hatun Sultan Ahmet’e deli gibi aşık olmuştur, fakat Kösem onun ölüm emrini verir. Safiye Sultan’ın karşısına çıkıp onun casusu olan Yasemin’i öldürdüğünü söyler. Bunun karşısında Safiye Sultan’dan ummadığı bir şeyi öğrenir. Öldürdüğü Yasemin Hatun Kösem’in öz kız kardeşidir.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, heyecan dolu yeni bölümüyle Star’da…

Star Tv’nin sevilen dizisinin 22. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 14 Nisan Perşembe Star TV ekranlarında. Kösem Sultan dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. bölüm izle, Kösem Sultan Son Bölüm izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan22-bolum-izle-son-bolum-izle