Reklamı Kapat

Kösem Sultan 23. Bölüm izle Kösem Sultan 21 Nisan 2016 izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 21 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (23. Bölüm) : Kösem Yasemin’i öldürdüğü için vicdan azabı duyar ve öfkesini Hümaşah Sultan’dan çıkarır.

Şehzade Osman ile Şehzade Mehmed arası cariye Melek Sima için iyice açılır. Şehzade Mehmed’e kız kardeşi destek olur ve arkasında cariye değil yeniçerilerin olması gerektiğini söyler. Mehmed’in öfkesini Kösem de fark eder ve çocukları için endişelenmeye başlar, endişesini Sultan Ahmed’e anlatır. Bu sefer de Sultan Ahmed iki şehzadesini de yanına alır ve onlarla konuşur, onların gönlünü alır.

Dilruba kendisine karşı çıkılmasına engel olmak için Davut Paşa ile gizlice nikah kıydırır. Davut Paşa ile Halime Sultan karşı karşıya gelir ve Halime Sultan Davut Paşa’yı tehdit eder.

Safiye Sultan ise Sultan Ahmed’in ölümünü beklemektedir, böylece İskender’i tahta çıkarabilecektir. Sultan Ahmed’in durumu da gittikçe kötüleşmektedir.

Zülfikar duyduğu gerçeğin ağırlığı altında ezilmektedir ve bu sırrı Kösem’e söyler. Kösem Safiye Sultan’ı durdurmak için İskender’i kullanır ve ona Safiye Sultan’ı öldürmesini söyler. İskender kararsız kalır. Safiye Sultan’ı öldürmeye gittiğinde hayatının şokunu yaşar.

Öte yandan Kösem, Sultan Ahmed’in hastalığını öğrenmiştir ve onun sadece 1-2 haftası kaldığı gerçeği ile karşı karşıya kalmıştır. Kösem şimdi ne yapacaktır?

Muhteşem Yüzyıl Kösem, heyecan dolu yeni bölümüyle Star’da…

Star Tv’nin sevilen dizisinin 23. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 21 Nisan Perşembe Star TV ekranlarında. Kösem Sultan dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 23. bölüm izle, Kösem Sultan Son Bölüm izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-23-bolum-izle-son-bolum-izle