Reklamı Kapat

Kösem Sultan 24. Bölüm fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölüm Fragmanı izle

Kösem, Sultan Ahmed’i kaybetme korkusu ile yaşamaya başlar, onun ölüme bu kadar yaklaşmış olması kalbine bıçak gibi saplanır.

İskender bir şehzade olduğunu öğrenmiştir, Safiye Sultan biricik oğlunu korumak için onu saraydan kaçırır, fakat Zülfikar ona engel olur ve İskender’i yakalatır. Safiye Sultan bir kez daha oğlunu kaybetmek üzeredir. Gerçeği Kösem de Sultan Ahmed’e anlatır, Ahmed İskender için gereken hükmü verir. Mehmed Giray ise İskender’in aklına girmeye çalışır ve onun isyan çıkarmasını ister, fakat İskender ona kulak asmaz.

Zülfikar Sultan Ahmed’in hükmünü yerine getirmek için İskender’i saraydan çıkarır ve onu idam eder. Safiye Sultan şimdi ne yapacaktır?

Sultan Ahmed ise adım adım ölüme yürümektedir. Durumu Zülfikar’a açıklar ve şehzadeleriyle Kösem’i ona emanet eder. Ölmeden önce kıymetlisi Kösem için büyük bir sürpriz hazırlar. Kösem’i cariyelikten azad eder ve özgür olduğunu söyler. Ayrıca Ahmed Kösem’e de nikah kıyar. Kösem bu habere çok sevinir. Geceyi Sultan Ahmed ile geçiren Kösem’i sabaha karşı kötü bir sürpriz beklemektedir. Sultan Ahmed’i ilk karşılaştıkları bahçeye götürür ve Sultan Ahmed Kösem’in kollarında son nefesini verir.

Dizinin 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi hakkında yeni gelişmeler sitemizde yer alacaktır.

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisinin 24. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. bölümüyle 21 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-24-bolum-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-24-bolum-2fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle