Reklamı Kapat

Kösem Sultan 35 Bölüm izle (16 Aralık 2016)

Kösem Sultan 35 Bölüm izle

Kösem ölümden kurtulmayı başarmıştır, fakat bunun arkasında Halime Sultan olduğundan emindir, ona hesap sorar, fakat Halime Sultan Kösem’in Kız Kulesi’ne hapsedilmesi emrini verir. Öte yandan en güvendiği isimlerden biri olan Cennet’in de ihanetine uğrar, Cennet Halime Sultan’ın tarafına geçmiştir.

Sultan Mustafa’nın tahta çıkıp kendilerinin tecrit edilmesine öfkelenin Şehzade Osman tahtın kendisinin hakkı olduğunu söyler. Sultan Mustafa Osman’ın çıkışması üzerine kriz geçirir, Halime Sultan oğlunun durumundan korkar, Şehzade Osman zindana attırılır.

Sultan Mustafa halkın önüne çıkmak zorundadır, Cennet onun ilacını gizlice değiştirir ve Sultan Mustafa meydana indiğinde sinir krizleri geçirir ve tüm halk Sultan Mustafa’nın divane bir padişah olduğunu kendi gözleri ile görür.

Kösem tahtta aklı bozuk bir padişahın oturduğu haberinin yayılmasını emreder, böylece halk ayaklanacak ve tahttan indirilmesi istenecektir. Yeniçeriler ise ayaklanmıştır ve şehzadelerin bırakılmasını ister. Herkes Kösem’in tarafındadır. Halime Sultan bu gelişmeler karşısında Safiye Sultan’dan yardım ister. Safiye Sultan da hem Kösem’den hem de Halime’den kurtulma planları yapar. Divane padişah tahttan inince İskender’in çıkarılması için hamle yapacaktır.

Kösem oğullarının serbest bırakılması için adım atar ve o da Dilruba’yı esir alır. Eğer şehzadeler bırakılmazsa o da Dilruba’yı öldürecektir. Davut Paşa Halime Sultan ile konuşur, fakat Halime Sultan kızını gözden çıkarmıştır.

Halime Sultan Kösem’i engelleyebilmek için şehzadelerin katli emrini verir ve onlara cellatları yollar. Kösem’in saraya gitmesine Hümaşah da yardımcı olur ve Kösem şehzadeleri kurtarmak için yeniçerilerle sarayı ayağa kaldırır. Kösem şehzadeleri kurtarabilecek midir?

Dizinin 35. bölüm yayınlandı. Dizi hakkında yeni gelişmeler sitemizde yer alacaktır.

Fox Tv’nin merakla beklenen yeni dizisinin 35. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Muhteşem Yüzyıl Kösem 35. bölümüyle seyirci karşısına 16 Aralık’da çıkacak. Dizi hakkında her şey için sitemizi takipte kalın!

kosemsultanizleorg-kosem-sultan-35-bolum-tanitim-fragmani-izle-son-bolum-izle