Ekim ayında izleyiciyle buluşacak olan Kösem Sultan dizisinin yeni tanıtım fragmanı izleyici ile buluştu. Dizide Kösem Sultan’ın gençliğini canlandıracak genç oyuncu da ilk kez görüntülendi.

kosemsultanizleorg-genc-kosem-sultan-anastasia-tsilimpiou-8

Başlamasına kısa bir süre kalan Kösem Sultan dizisinde 9 bölüm boyunca Kösem Sultan’ın gençliğini canlandıracak oyuncu uzun arayışlardan sonra Yunanistan’dan seçilmiş ve oyuncunun kimliği uzun süre saklanmıştı.

Yayınlanan fragmandan sonra bir hayli merak uyandıran genç oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı.

Peki Kösem Sultan’ın Gençliğini Canlandıran Oyuncu Kimdir?

Kösem Sultan dizisinde 9 bölüm boyunca Kösem Sultan’ın gençliğini canlandıracak oyuncunun ismi Anastasia Tsilimpiou. Anastasia Tsilimpiou 12 Kasım 1997’de Yunanistan’da dünyaya geldi. Genç oyuncu henüz 17 yaşında ve Yunanistan’da lise eğitimine devam etmekte.

Anastasia Tsilimpiou küçük yaşlardan beri oyunculuk yapmakta. Oyuncu önce bir modellik ajansına kayıt oldu, ardından reklam filmlerinde boy göstermeye başladı. Dizi sektörüne ilk adımını 8 yaşında attı ve Melek Kalbi adlı bir dizide rol alan Anastasia Tsilimpiou dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oyuncu daha sonra Ada adlı bir başka yapımda yer aldı.

Anastasia Tsilimpiou dizi oyunculuğunun yanı sıra tiyatro sahnelerinde de rol almaktadır. Annie Sullivan Mucizesi adlı tiyatro oyununda büyük bir performans sergiledi ve beğenileri üzerine topladı.

Anastasia Tsilimpiou şimdilerde Kösem Sultan dizisine dahil oldu ve 9 bölüm boyunca rol alacağı dizi için Türkçe dersleri almaktadır.

Anastasia Tsilimpiou’nun küçüklüğüne ve şimdiki haline ait birkaç fotoğrafı sizler için derledik: