Reklamı Kapat

Kösem Sultan 13. Bölüm izle Kösem Sultan 11 Şubat 2016 izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 11 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (13. Bölüm) : Saraya gizlice gelen Safiye Sultan Şehzade Mehmet’i Kösem’in kollarından almıştır ve Kösem’i oğlunun canı ile tehdit eder. Kösem gece yaşadıklarından sonra aynı acıyı Safiye Sultan’ın da yaşamasını ister ve Fahriye’nin ölüme yaklaştıracak hamleler atar.

Safiye ile Kösem arasında yaşanan savaşta Kösem en yakınındaki Gölge Hatun’u kaybeder ve onun öldürülmesiyle öfkesi daha da katmerlenir. Öte yandan Kösem ile Mahfiruze çekişmesi tüm hızıyla devam etmektedir.

Sultan Ahmed saraya döndüğünde olan biteni öğrenince öfkeden deliye döner, büyük validesi Safiye Sultan ile yüzleşir. Derviş hakkında da kararı vermesi gerekmektedir. Derviş ölüme gideceğini anlayınca Handan Sultan’a hislerini dile getirir. Handan da Derviş’in suçsuz olduğunu bildiğinden onu kurtarmaya çalışır.

Kösem bir plan yapar ve Fahriye Sultan’ın Dar’ül Eman’dan dışarı çıkmasını sağlaması için de Mehmet Giray ve Zülfikar’ın yardımını ister. Fahriye kurulan tuzaktan habersizdir ve kurulan tuzağa düşer. Safiye Sultan olanları öğrenince kızını kurtarmaya koşar.

Star Tv’nin sevilen dizisinin 13. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 11 Şubat Perşembe Star TV ekranlarında. Kösem Sultan dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. bölüm izle, Kösem Sultan Son Bölüm izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-13-bolum-izle-son-bolum-izle