Reklamı Kapat

Kösem Sultan 14. Bölüm izle Kösem Sultan 18 Şubat 2016 izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 18 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (14. Bölüm) : Derviş artık öleceğinden emindir, fakat kendisinin canını Sultan Ahmed’in almasını ister. Sultan Ahmed ise herkesi şok edecek bir karar alır. Kösem odasına açılan deliği öğrenir ve dinleyen kişileri tuzağa düşürmek için bundan haberi yokmuş gibi yapar.

Kösem Fahriye’yi Mahmut Hüdai Hazretleri’nin dergahından çıkarmayı başarmıştır ve onu hemen saraya Sultan Ahmed’e getirir. Ahmed Fahriye Sultan hakkındaki hükmünü verir. Safiye Sultan bu kadardan sonra derinden sarsılır ve Sultan Ahmed’i tahttan indirmek için korkunç bir plan yapar, hünkara suikast düzenlettirir.

Yaşananlardan sonra Kösem Bülbül Ağa’yı kendi yanına çekmeye çalışır ve onu harem-i hümayuna aldırır. Bülbül Ağa bunun üzerine Kösem’in her hareketini izlemeye başlar, zira kendisi hala Safiye Sultan’a bağlıdır.

Kösem Safiye Sultan’ın gizli hazinesini bulmak için Zülfikar’la sarayın dışına çıkar, Kösem’in saray dışında kalması ve Sultan Ahmed’in de kendisine kurulan tuzaktan sonra tahta Şehzade Mustafa’yı çıkarmaya çalışan Safiye Sultan Enderun ağaları ile beraber saraya baskın yapar. Sarayın kapıları kapanır ve Kösem şehzadelerin hayatı için endişeye düşer. Sarayda bu sırada yer yerinden oynamaktadır.

Star Tv’nin sevilen dizisinin 14. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 18 Şubat Perşembe Star TV ekranlarında. Kösem Sultan dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 14. bölüm izle, Kösem Sultan Son Bölüm izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-14-bolum-izle-son-bolum-izle