Reklamı Kapat

ÖZET

Zülfikar hareme giren gizli dehlizlerden Kösem’i geçirerek saraya girerler, kendilerini can pazarının ortasında bulan Kösem ve Zülfikar şehzadeleri kurtarmak için harekete geçerler.

Halime Şehzade Mustafa’yı tahta çıkarma planı yaparken Mustafa’yı almaya gelen yeniçeriler tarafından hançerlenir. Bu emri Safiye Sultan vermiştir ve Halime’nin kendisine ayak bağı olmasını istemez. Mustafa’yı Safiye Sultan’a götürürler. Öte yandan kaçmaya çalışan Mahfiruze de öldürülür.

Kösem Safiye’nin planını öğrenince şehzadeleri ve Mustafa’yı saraydan kaçırmaya karar verir ve bu işte başarılı olurlar. Fakat Dilruba Mustafa’yı tahta çıkarmaları için onların peşine düşünce Kösem’in yerini yeniçerilere gösterir. Kösem ve Şehzade Mustafa saraya getirilir.

Ahmed’in ölüm haberi gelir ve herkes Şehzade Mustafa ve Safiye Sultan’a biat eder, Şehzade Mustafa’nın cülus töreni düzenlenir ve Mustafa korkak adımlarla tahta yürür. Bu sırada saraya dönen Sultan Ahmed gördükleri karşısında çok öfkelenir ve bu işte parmağı olan herkesten bu işin hesabını sormak ister. Ahmed hemen Safiye Sultan’ın yanına gidip ilk önce ona hesap sorar ve Safiye Sultan’ı zindana attırır.

Ahmed odasına çekilir ve Zülfikar’dan olanları dinler. Mahfiruze’nin öldürüldüğünü duyar, öte yandan Kösem’in Safiye Sultan tarafından idam ettirildiğini öğrenince derinden sarsılır. Şehzadelerinin sağ salim bir yerde saklandığını öğrenen Ahmed onları almaya gittiğinde karşısında Kösem’i bulur.

Ahmed kardeşi hakkında bir hüküm vermek zorundadır, şehzadelerinin geleceği için kardeşi Mustafa’yı idam ettirecek midir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan 15. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı olan Kösem Sultan dizisi 15. bölümüyle 25 Şubat Perşembe akşamı Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. bölüm fragmanı yayınlandı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 15.Bölüm Fragmanı izle

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisinin 15. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. bölümüyle 25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

Kösem Sultan 15. Bölüm fragmanı izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-15bolum-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle-beren-saat