Reklamı Kapat

Kösem Sultan 15. Bölüm izle Kösem Sultan 25 Şubat 2016 izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 25 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (15. Bölüm) : Zülfikar hareme giren gizli dehlizlerden Kösem’i geçirerek saraya girerler, kendilerini can pazarının ortasında bulan Kösem ve Zülfikar şehzadeleri kurtarmak için harekete geçerler.

Halime Şehzade Mustafa’yı tahta çıkarma planı yaparken Mustafa’yı almaya gelen yeniçeriler tarafından hançerlenir. Bu emri Safiye Sultan vermiştir ve Halime’nin kendisine ayak bağı olmasını istemez. Mustafa’yı Safiye Sultan’a götürürler. Öte yandan kaçmaya çalışan Mahfiruze de öldürülür.

Kösem Safiye’nin planını öğrenince şehzadeleri ve Mustafa’yı saraydan kaçırmaya karar verir ve bu işte başarılı olurlar. Fakat Dilruba Mustafa’yı tahta çıkarmaları için onların peşine düşünce Kösem’in yerini yeniçerilere gösterir. Kösem ve Şehzade Mustafa saraya getirilir.

Ahmed’in ölüm haberi gelir ve herkes Şehzade Mustafa ve Safiye Sultan’a biat eder, Şehzade Mustafa’nın cülus töreni düzenlenir ve Mustafa korkak adımlarla tahta yürür. Bu sırada saraya dönen Sultan Ahmed gördükleri karşısında çok öfkelenir ve bu işte parmağı olan herkesten bu işin hesabını sormak ister. Ahmed hemen Safiye Sultan’ın yanına gidip ilk önce ona hesap sorar ve Safiye Sultan’ı zindana attırır.

Ahmed odasına çekilir ve Zülfikar’dan olanları dinler. Mahfiruze’nin öldürüldüğünü duyar, öte yandan Kösem’in Safiye Sultan tarafından idam ettirildiğini öğrenince derinden sarsılır. Şehzadelerinin sağ salim bir yerde saklandığını öğrenen Ahmed onları almaya gittiğinde karşısında Kösem’i bulur.

Ahmed kardeşi hakkında bir hüküm vermek zorundadır, şehzadelerinin geleceği için kardeşi Mustafa’yı idam ettirecek midir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem, heyecan dolu yeni bölümüyle Star’da…

Star Tv’nin sevilen dizisinin 15. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 25 Şubat Perşembe Star TV ekranlarında. Kösem Sultan dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. bölüm izle, Kösem Sultan Son Bölüm izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-15-bolum-izle-son-bolum-izle