Reklamı Kapat

Kösem Sultan 17. Bölüm izle Kösem Sultan 10 Mart 2016 izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 10 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (17. Bölüm) : Kösem Derviş Paşa’nın sultan katili olduğunu öğrenince Mehmet Giray’la iş birliği yapar ve delil aramaya başlar. Gerçekler ise kolay kolay ortaya çıkmayacaktır.

Kız Kulesi’ne kapatılan Safiye Sultan kızı Hümaşah Sultan’a mektup yazdırıp bir an önce gelmesini ister. Kızı haberi alır almaz payitahta gelir. Hümaşah Sultan’ın gelmesiyle haremde dengeler değişmek üzeredir. Kösem’e sarayda yeni bir rakip çıkmıştır.

İskender payitahta döndükten sonra yarım kalan işini tamamlama ister ve ailesini Selahaddin Dede’den öğrenmeye gider. Selahaddin Dede İskender’in kayıp şehzade olduğunu öğrenince Safiye Sultan’a haber uçurmak için Bülbül’le konuşur. Bülbül kayıp şehzadenin İskender olduğunu öğrenince sırrın ortaya çıkmaması için Selahaddin Dede’yi öldürtür.

Bu sırada Sultan Ahmed Safiye Sultan’ı kontrol edebilmesi için İskender’i görevlendirir.

Kösem Derviş’in katil olduğunu öğrenmenin yanında bir de Halime Sultan’dan Derviş ile Handan Sultan’ın gizli aşkını öğrenir, Kösem Handan Sultan ile yüzleşir ve ona bildiklerini anlatır. Handan Sultan duyduklarından sonra öfkelenir ve Kösem’e saldırarak yaralar. Ahmed Valide Sultan ile karşı karşıya gelecek midir?

Kösem, Handan ve Derviş arasındaki gizli ilişkiyi öğrenir. Öyle bir şahidi vardır ki Handan gerçekleri inkar edemeyecektir. Kösem’le yüzleşen Handan, kontrolünü kaybeder ve geri dönülmez bir hata yapar.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, heyecan dolu yeni bölümüyle Star’da…

Star Tv’nin sevilen dizisinin 17. bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 10 Mart Perşembe Star TV ekranlarında. Kösem Sultan dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm izle, Kösem Sultan Son Bölüm izle

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-17-bolum-izle-son-bolum-izle