Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine yeni isimler dahil oldu!

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-necip-memili-leyla-feray-ismail-demirci

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Metin Akdülger’in paylaştığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni sezonda yeni kadrosu genişlemeye devam ediyor.

TIMS Productions’un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun’un oturduğu, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Nüket Bıçakçı’nın kaleme aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem’e yeni isimler dahil oluyor. Diziye yeni sezonda Nurgül Yeşilçay ve Metin Akdülger’den sonra Burak Yamantürk, Farah Zeynep Abdullah, Caner Cindoruk, Aslı Tandoğan, Ece Çeşmioğlu, Naz Elmas gibi isimler dahil olmuştu. Gelen son bilgilere göre dizinin kadrosuna İsmail Demirci, Leyla Feray ve Necip Memili dahil oldu.

İsmail Demirci daha önce Kurtlar Vadisi Pusu, Reaksiyon, Fabrika Kızı gibi dizilerde rol almıştı. Oyuncu yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem ile izleyici karşısına çıkacak.

Leyla Feray ise Paşa Gönlüm, Üç Arkadaş gibi dizilerde boy göstermişti, oyuncu dizide 4. Murad’ın hasekisi Ayşe Sultan’ı canlandıracak.

Necip Memili ise daha önce Hanımın Çiftliği, Dila Hanım, Yaprak Dökümü, Bedel, Kehribar gibi dizilerde izleyici karşısına çıkmıştı. Necip Memili Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Evliya Çelebi karakterini canlandıracak.

Muhteşem Yüzyıl çok yakında FOX’ta…