Star TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kösem Sultan dizisinin merakla beklenen afişi yayınlandı.

Başrollerini Beren Saat, Anastasia Tsilimpiou, Ekin Koç, Hülya Avşar gibi isimlerin paylaştığı; kadrosunda ayrıca Berk Cankat, Erkan Kolçak Köstendil, Kadir Doğulu, Tülin Özen, Fikret Kuşkan, Meeete Horozoğlu, Ceyda Olguner, Esra Dermancıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Gülcan Aslan, Tolga Tuncer gibi isimlerin yer aldığı Muhteşem Yüzyıl-Kösem Sultan’ın Afişi Yayınlandı!

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yapımcılığını TIMS Productions üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda Muhteşem Yüzyıl dizisinin 4. sezonunda da yönetmenlik yapan Yağız Alptekin ve Mert Baykal oturacak. Dizinin senaryosunu ise Yılmaz Şahin kaleme alıyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin merakla beklenen afişi yayınlandı. Afişte Kösem Sultan’ın yanında bulunan aslan dikkatleri üzerine çekiyor. Bilindiği üzere yaşanan dönemde sarayın bahçesinde evcil hayvanların yanında vahşi hayvanlar da bulunuyordu. Animasyon teknolojisinden yararlanılarak dizide zaman zaman aslanlı sahnelere de yer verilecek.

Afişte yer alan oyuncular ise Ekin Koç, Anastasia Tsilimpiou, Hülya Avşar, Tülin Özen, Gülcan Aslan, Aslıhan Gürbüz, Kadir Doğulu, Erkan Kolçak Köstendil, Ekin Koç, Mete Horozoğlu ve Mehmet Kurtuluş oldu. Diziye ilerleyen bölümlerde dahil olacak olan Beren Saat afişte yer almadı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 12 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle Star TV’de…

İşte dizinin merakla beklenen o afişi:

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-dizisi-afis