Yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam eden Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kösem Sultan’ı canlandıracak olan Nurgül Yeşeilçay dizi için ilk fotoğraf paylaşımını sosyal medya hesabından yaptı.

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-nurgul-yesilcay-metin-akdulger

TIMS Productions’ın yapımcılığını üstlendiği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kösem Sultan’ı canlandıracak olan Nurgül Yeşilçay ile Sultan 4. Murad’ı canlandıracak olan Metin Akdülger bir araya geldi.

Yeni sezonda yeni bir kadro ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ve başrolde Nurgül Yeşilçay ve Metin Akdülger’in yer alacağı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Nurgül Yeşilçay ve Metin Akdülger bir araya gelerek Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde tarih danışmanlığı yapan Doç. Dr. A. Deniz Esemenli ile beraber Topkapı Sarayı’nı gezdi.

Nurgül Yeşilçay İnstagram hesabından Metin Akdülger ile fotoğrafını paylaşarak “Bütün gün foto moto çekmeden, aklımıza bile gelmeden usta sanat tarihçi Deniz Esemenli’nin sunumuyla Topkapı Sarayı’nı gezdik. Zarafet, incelik ve ihtişam karşısında büyük tarihimizin önünde saygıyla eğildik. Ne mutlu bize ki böyle zengin bir tarihimiz var.” açıklamasını yaptı.

Gelen son bilgilere göre dizi yeni sezonda Star TV’den ayrılarak Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi çok yakında Fox TV ekranlarında.

İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Nurgül Yeşilçay’dan İlk Kare…