Star TV ekranlarının sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem’e 2 yeni oyuncu dahil oldu.

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-sehzade-mustafa-boran-kuzum-kimdir

Başrollerini Ekin Koç, Hülya Avşar ve Beren Saat’in paylaştığı, güçlü kadrosuyla sezonun en dikkat çeken dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine yeni oyuncular dahil oldu.

31 Mart Perşembe akşamı yayınlanan 20. bölümde zaman atlaması yaşanarak Şehzade Mustafa’nın büyümüş haline yer verildi. Şehzade Mustafa büyüyene kadar sürekli gördüğü halüsinasyonlardan sonra akli dengesi bozulmuş bir halde izleyenlerin karşısında yer aldı.

Zaman atlaması yaşanmasından sonra Şehzade Mustafa’nın gençlik dönemini canlandıracak olan oyuncu ise Boran Kuzum oldu. Boran Kuzum daha önce Analar ve Anneler dizisinde rol almıştı. Oyuncu 20. bölümden itibaren Şehzade Mustafa rolü ile izleyenlerin karşısında yer alacak.

Şehzade Mustafa’nın gördüğü halüsinasyonlarda yer alan kişiyi ise Ahmet Varlı canlandıracak. Ahmet Varlı ise daha önce Benim İçin Üzülme, Yılanların Öcü gibi dizilerde rol almıştı.

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-ahmet-varli-sehzade-mustafa-boran-kuzum-kimdir

Zaman atlaması yaşanmasından sonra diziye dahil olacak olan yeni isimler sitemizden duyurulacaktır, sitemizi takipte kalınız.