TIMS Productions’un yapımcılığını üstlendiği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine sürpriz isimler dahil oldu!

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-asli-tandogan-ece-cesmioglu

Yeni sezonda Fox TV ekranlarında yepyeni kadrosu ile izleyici ile buluşacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine 2 yeni isim daha dahil oldu.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Metin Akdülger’in paylaşacağı, kadrosunda ayrıca Caner Cindoruk, Farah Zeynep Abdullah, Burak Yamantürk’ün de yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yeni kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Dizinin kadrosuna son olarak Aslı Tandoğan ve Ece Çeşmioğlu’nun katıldığı açıklandı.

Aslı Tandoğan Aşka Sürgün dizisi ile büyük çıkış yakalamış, ardından Dudaktan Kalbe, Kapalıçarşı, A.Ş.K, Oyunbozan gibi dizilerde barşrolde yer almış, son olarak Star TV’nin resmi internet sitesinde yayınlanan ve MS hastalığına dikkat çekmek için hazırlanan Melek ile Serhat adlı mini dizide rol almıştı. Oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kösem Sultan’ın kızı “Gevherhan Sultan” karakterini canlandıracak.

Ece Çeşmioğlu ise Çocuklar Duymasın, İki Aile, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi dizilerde rol aldıktan sonra Yaz’ın Öyküsü dizisinde başrolde oynamış ve son olarak Kalbim Yangın Yeri dizisinde rol almıştı. Oyuncu Muhteşem yüzyıl Kösem dizisinde ise Kösem Sultan’ın en küçük kızı “Atike Sultan” karakterini canlandıracak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem yakında Fox TV’de…