Star TV ekranlarında yayınlanan TIMS Productions imzalı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Vildan Atasever sürprizi…

kosemsultanizleorg-muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-vildan-atasever-humasah-sultan-kimdir

Başrollerini Beren Saat, Ekin Koç, Hülya Avşar, Tülin Özen, Mete Horozoğlu’nun paylaştığı Star TV ekranlarının sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Vildan Atasever de dahil oldu.

Vildan Atasever Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisinde…

Dizide Safiye Sultan’ın en büyük kızı Hümaşah Sultan rolünü canlandıracak olan Vildan Atasever son olarak Yaz’ın Öyküsü adlı dizide rol almıştı.

Vildan Atasever büyük çıkış yaptığı Kadın İsterse adlı dizide de yine Hülya Avşar ve Cihan Ünal ile beraber rol almıştı. Bilindiği üzere Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hülya Avşar Safiye Sultan’ı canlandırırken, Cihan Ünal da Kuyucu Murat Paşa rolünü canlandırıyor.

Vildan Atasever kimdir? Vildan Atasever 26 Temmuz 1981’de Bursa’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Ekran önüne ilk olarak Kurtlar Vadisi adlı dizi ile çıktı ve bu dizide Hüsrev Ağa’nın kızı Nazlı Bekiroğlu rolünü canlandırdı. Ardından Kadın İsterse adlı dizide Buket rolünü canlandırdı ve sergilediği performansla büyük bir çıkış yakaladı. İki Genç Kız, Kader, Osmanlı Cumhuriyeti gibi sinema filmlerinde boy gösterdi. Bıçak Sırtı, Gece Sesleri, Samanyolu, Osmanlı Tokadı rol aldığı bazı dizilerdendir. Oyuncu son olarak 2015 yılında yayınlanan Yaz’ın Öyküsü adlı dizi ile izleyici karşısına çıktı. Vildan Atasever 2001 yılında gazeteci Taylan Kılınç ile evlendi, çift 2007 yılında boşandı. Vildan Atasever 2010 yılında kendisi gibi oyuncu olan İsmail Hacıoğlu ile dünya evine girdi, çift 2015 yılında boşandı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi her Perşembe akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında…